На головну Мапа сайту E-mail
ТОВ "ТЕСТІФУД" - виробництво продуктів швидкого приготування Русская версия  
Чудова ™
Про компанію Ромашка Продукція Ромашка Прайси Ромашка Технологія Ромашка Партнерам Ромашка Контакти
Смачно! Якісно! Поживно!
Супи швидкого приготування, смакові приправи, другі страви швидкого приготування, киселі.
Интернет Маркетинг
Яндекс цитирования
Rambler's Top100
Технології приготування продукції

Інформація про їжу та напої, про дієти та кулінарне мистецтво є вельми важливим елементом культури харчування. Технологія приготування напоїв, так само як і технологія приготування різних страв, завжди вважалася великим мистецтвом і вимагала високої майстерності, досвіду та знань. ТОВ «Тестіфуд» зуміло об'єднати в собі кращі традиції минулого та передові технології майбутнього.

В основі виробничої лінії ТОВ «Тестіфуд» лежать класичні, сучасні та народні рецепти національної кухні України, які найбільш прийнятні смаку українського споживача.

Для приготування супів, приправ і інших харчових концентратів використовуються, переважно, натуральні продукти. Технологи ТОВ «Тестіфуд» уникають включати до складу інгредієнтів концентрати та інші харчові домішки, здатні зашкодити здоров'ю покупців. Це  підтверджується сертифіка-тами відповідності, держстандартами.

Продукція виробляється на сучасному устаткуванні, яке  дозволяє максимально оптимізувати процес обробки сировини та досягнути найкращої якості виготовленої продукції.

 
Мапа сайту  E-mail  На головну  Вгору ^
Про компанію Ромашка Продукція Ромашка Прайси Ромашка Технологія Ромашка Партнерам Ромашка Контакти
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006 ТОВ "ТЕСТІФУД". Вінниця, Україна. Усі права захищені.